Bestuur      
voorzitter: Geralda Reterink  0641248277 voorzitter@dosrijssen.nl
vice-voorzitter: vacant    
secretaresse: Anna Koster 0617773840 secr@dosrijssen.nl
bestuurslid Marell Bremmer    
penningmeester Dinant Reterink 0651922365 penningmeester@dosrijssen.nl
       
Commissies       
ledenadministratie: Jolande Voortman   ledenadministratie@dosrijssen.nl
webmaster: Vacant   webmaster@dosrijssen.nl
Turnschool Rijssen: Bert Hop   info@turnschoolrijssen.nl
       
Leiding acro      
Coördinator en aanspreekpunt Joëlle Rutterkamp   Acrodosrijssen@hotmail.com
  Evertine Rutterkamp    
       
       
damesgymnastiek en conditietraining Natascha Klaas   nataschaklaas@gmail.com
       
Leiding jazz & hiphop      
Coördinator en aanspreekpunt Anuschka Voortman   anuschkavoortman@gmail.com 
  Gergana Kamphuis    
  Rosanne Scholman    
  Laura Poortman    
       
bootcamp volwassenen  Erik Haan    
bootcamp kinderen Stephan    


 
     
Leiding gymnastiek
 
Marlijn Voskus   turnenmarlijn@hotmail.com
  Rhodee Beltman   rhodeebeltman@hotmail.com
  Marell Bremmer   marellbremmer19@hotmail.com
  Anja Elferink    
  Natascha Klaas   nataschaklaas@gmail.com
  Esmee Reterink   esmeereterink@hotmail.com
  Geralda Reterink 06-41248277 geraldareterink@hotmail.com
   
     
       
       
       
Correspondentieadres:      
Anna Koster
Hagslagen 86      
7462 KH Rijssen