DOS Rijssen
Header images

JAZZ        
         
Maandag 20:00 - 21:00 Voortgezet Onderwijs klas 3&4 Tiffany Gymzaal Welleweg
         
Dinsdag 17.30 - 19:00 D - Selectie  Gergana Gymzaal Welleweg
         
Woensdag 16:30 - 17:30 Basisschool groep 1, 2 & 3 Anuschka Gymzaal Welleweg
  17:30 - 18:30 Basisschool groep 4 Anuschka Gymzaal Welleweg
  18:30 - 20:00 C - selectie  Gergana Gymzaal Welleweg
  20:00 - 21:00 Dames Gergana Gymzaal Welleweg
         
Donderdag 17:30 - 18:30 Hip-Hop Rosanne Gymzaal Welleweg
  18:30 - 19:30 Voortgezet Onderwijs klas 1 & 2 Rosanne Gymzaal Welleweg
         
Vrijdag  9:30 - 10:30 Ouder-Kind-bewegen Anuschka Gymzaal Welleweg
  15:45 - 16:45 Basisschool groep 5 & 6 Laura Gymzaal Welleweg
  17:00 - 18:00 Basisschool groep 7 & 8 Rhode Gymzaal welleweg
         
GYMNASTIEK      
Maandag 15:45 - 16:30 Peuters (2 1/2 jaar t/m groep 0 basisschool) Geralda & Esmee Stroekeld / links
  16:30 - 17:30 Meisjes groep 3/4 Marell Stroekeld / links
  18:30 - 19:30 Springgroep Laudi Stroekeld / links
    Turnplus Marlijn Turnschool
         
Dinsdag 17:00 - 17:45 Kleuters (groep 1 en 2) Rhodee Stroekeld / rechts
  18:00 - 19:00 Meisjes groep 5/6 Rhodee Stroekeld / rechts
  19:00 - 20:00 Meisjes groep 7+ Maaike Stroekeld / rechts
  18:15 - 19:15 Conditietraining Natascha Stroekeld / links
  19:15 - 20:15 Conditietraining Natascha Stroekeld / links
  20:30 - 21:30 Dames gym (18+ tot ca. 55) Natascha Stroekeld / links
         
Woensdag 17:00 - 18:00 Jongens (alle leeftijden) Aniek Stroekeld / links
  18:00 - 19:00 G-Gymnastiek Evertine & Iris Stroekeld / midden
         
Vrijdag 9:30 - 10:30 Ouder-Kind-bewegen Anuschka Welleweg
  ** De groepsindeling is een richtlijn: In overleg met de leidster is het mogelijk om hier vanaf te wijken
  (bijvoorbeeld omdat een lid een bepaalde dag niet kan):    
       
18+        
dinsdag 18:15 - 19:15 Conditietraining - groep 1 Natascha Stroekeld / links
  19:15 - 20:15 Conditietraining - groep 2    
  20:30 - 21:30 Gymnastiek/Turnen Natascha Stroekeld / links
         
woensdag 17:30 - 18:30 gymnastiek 55+ Anja Huttenwal
  19:30 - 20:30 Bootcamp Erik Welleweg **
  ** Startplaats kan per les wijzigen: Voor actuele startplaats zie DOS Rijssen Bootcamp Facebookpagina:  
         
ACRO        
maandag 17:00-20:00 Acro Recreatie Iris Turnschool
         
dinsdag 17:00-20:00 Selectie Joëlle & Evertine Turnschool
         
vrijdag 17:00-20:00 Selectie Joëlle & Evertine Turnschool
         
         
BOOTCAMP      
donderdag 16:30 - 17:30 Kinderbootcamp Stephan hoofdingang
Stroekeld **
woensdag 19:30 - 20:30 Bootcamp - recreatiegroep Erik Welleweg **
  ** Startplaats kan per les wijzigen: Voor actuele startplaats zie DOS Rijssen Bootcamp Facebookpagina: