DANSEN
         
Maandag 19:30-20:30 Voortgezet Onderwijs  Esmee Gymzaal Welleweg
         
Dinsdag 17.30 - 19:00 D - Selectie  Gergana Gymzaal Welleweg
         
Woensdag 16:00 - 17:00 Basisschool groep 1, 2 & 3 Anuschka Gymzaal Welleweg
  17:00 - 18:00 Basisschool groep 4 & 5 Anuschka Gymzaal Welleweg
  18:00 - 19:00 Basisschool groep 6, 7 & 8 Rhodee Gymzaal Welleweg
  19:00 - 20.30 C - Selectie Gergana Gymzaal Welleweg
  20:30 - 21:30 Dames Gergana Gymzaal Welleweg
         
Donderdag 18:00 - 20:00 Hip-Hop Rosanne Gymzaal Welleweg
         
Vrijdag  9:30 - 10:30 Ouder-Kind-bewegen Anuschka Gymzaal Welleweg
         
         
GYMNASTIEK      
         
Maandag 16:00 - 18:30 Turnplus Maaike Turnschool Rijssen
  17:30 - 18:30 Jongens (alle leeftijden) Aniek Gymzaal de Stroekeld
  18:30 - 19:30 Springgroep Lucretia Gymzaal de Stroekeld
         
Dinsdag 16:00 - 16:45 Peuters (2 jaar t/m groep 0 basisschool) Geralda Gymzaal Huttenwal
  17:00 - 18:00 Kleuters groep 1/2 Esmee Gymzaal Huttenwal
  17:00 - 18:00 Meisjes groep 3/4 Rhodee Gymzaal de Stroekeld
  18:00 - 19:00 Meisjes groep 5/6 Rhodee Gymzaal de Stroekeld
  19:00 - 20:00 Groep 7+ Maaike Gymzaal de Stroekeld
         
Woensdag 18:00 - 19:00 G-Gymnastiek Evertine Gymzaal de Stroekeld
         
Vrijdag 9:30 - 10:30  Ouder-Kind-bewegen Anuschka Welleweg
  16.00 - 16.45  Peuters  (2  jaar t/m groep 0                                basisschool) Geralda Huttenwal
  17.00- 18.00   Kleuters  groep 1/2 Esmee Huttenwal
       
Volwassenen 18 jaar en ouder.        
         
dinsdag 18:15 - 19:15 Conditietraining - groep 1 Natascha Gymzaal de Stroekeld
  19:15 - 20:15 Conditietraining - groep 2 Natascha Gymzaal de Stroekeld
  20:30 - 21:30 Gymnastiek/Turnen Natascha Gymzaal de Stroekeld
         
woensdag 17:30 - 18:30 gymnastiek 55+ Anja Huttenwal
  19:30 - 20:30 Bootcamp Erik Welleweg **
     
         
ACRO        
maandag 17:00 -20:00 Acro Recreatie Rhodee & Imre Turnschool
         
dinsdag 17:00 -20:00 Selectie Joëlle  Turnschool
         
donderdag 17:00 - 20:00 Instroomgroep & extra training Joëlle Turnschool
         
vrijdag 17:00 -20:00 Selectie Joëlle  Turnschool
         
         
BOOTCAMP      
donderdag 16:30 - 17:30 Kinderbootcamp Stephan hoofdingang
Stroekeld **
woensdag 19:30 - 20:30 Bootcamp - recreatiegroep Erik Welleweg **
     

De groepsindeling is een richtlijn: In overleg met de leidster is het mogelijk om hier vanaf te wijken (bijvoorbeeld omdat een lid een bepaalde dag niet kan):

** Startplaats kan per les wijzigen: Voor actuele startplaats zie DOS Rijssen Bootcamp Facebookpagina: